Filmy, které možná neznáte #4

20. červenec 2015 | 19.37 |
› 

Untitled
 
Ahoj všichni!:) Dneska, abych moc neotálela, mám tu pro vás další várků filmů které možná neznáte. Pro tentokrát to budou všechno romantické filmy, takže doufám, že se těšíte! Tak se na to hned vrhnem a nebudem to zdržovat!

tumblr_lg0hy7glCT1qcb2c6o1_500 soundtrack-the-last-song-18818 detail-view-e4eacbe61852826a59

  • Poslední píseň 

Romantický film s Miley Cyrus a Liamem Hemsworth (Hunger Games - Gale). Miley soupeří se svými city, když se na léto se svým bratrem přestěhují ke svému otci. Tam potká mladíka, který na ní udělá dojem. Chvilku ho nesnáší, chvilku ho miluje - dost se to u ní střídá. (Ale z jejího hereckého výkonu se to samozřejmě poznat nedá, protože Miley opravdu není dobrá herečka.) Dokonce se na konci filmy vše zaplete a čeká nás smutný a zároveň šťastný konec. 

Online, ke stažení262443_df0961 ea2

  • Panna nebo orel

Tohle je samozřejmě taky romantika až na měsíc. Je to hodně zapletené. Olive se ''svěří'' kamarádce, že se s někým vyspala, ikdyž to není pravda a právě proto je špatně, když to vyslechnou cizí uši. Olive se stává štětkou školy, (což sem moc nepochopila, proč je to najednou děvka?) a poté si jí kluci chodí ''kupovat'' aby říkala, že se s nimi vyspala, či něco jiného. Začne se jí líbit kluk Todd, který už od začátku věřil, že to není pravda. Mezi tím vším se jeden kluk pomiluje s učitelkou a dostane chlamydie, kamarádka Olive jí žačne nenávidět a tak dále, a tak dále. Stojí za to se na tenhle film podívat!

Online, ke stažení01c7e41ba8e2d39988b0e0320a809b f1a930542d_74335840_o2

  • Divoška (Puberťačka)

A jako poslední tu mám známý film Divoška, který určitě znáte. Ale je to moje srdcovka, tak vám ji musím doporučit. Poppy udělala zas nějakou hloupost a tak jí  nesmírně bohatý tatík pošle na dívčí školu někde na venkově. Tam jí dělají na schvály jak spolužačky tak učitelky a kdo ví co všechno. Poppy se teda rozhodne narafičit všechno možné, aby jí odtuď vyhodili. Její plán jí překazí to, že se zamiluje do kluka, který jejich školu navštivuje. Nesmí chybět zápletka, rozlousknutí a nakonec Poppy ve škole zůstává a moc se jí tam líbí. 

Online, ke stažení

A to je vše! Jako vždy, tři filmy. Doufám že jsem se trefila a aspoň jeden z nich neznáte (i když mám přece jenom pocit, že Divošku zná každý). 
**Jestli si film chcete pustit (nebo stáhnout), klikněte na příslušný pokyn pod výpisem obsahu

  

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.86 (14x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře