Menší nákupy - Praha

29. červen 2015 | 19.06 |
› 

 Ahoj, dneska mám za sebou úspěšně přežitý pondělí a pak mě čeká poslední den školy. Závidím všem, co končili už v pátek. No, a aby blog zase dlouho nestál, mám pro vás mini nákup z Prahy. Je tu vážně jen pár věcí. Hned se na to vrhnem!

20150629_185007

Celkově jsem si pořídila 6 věcí. Patří mezi ně: Džíny, svetřík, 2 tílka, knížka a obal na mobil. Džíny jsou obyčejné tmavší, někde světlejší. Jsem s nimi spokojená a dobře mi sedí. Jediné, co mi vadí je, že zespoda barví.Nemám moc radost z modrejch nohou, fakt ne.  Jsou z C&A. 
Svetřík, který jsem si koupila se mi zalíbil na první chvíli. Sice jsem asi pět minut hledala v New Yorkeru jinou velikost, ale na tom nezáleží. Je dost průhlednej, ale s tílkem pěkně ladí. To jsem si mimochodem koupila taky v New Yorkeru a mám i černé. Měla jsem si vzít asi menší velikost, ale to je moje chyba.
Další a zároveň dvě poslední věci jsou knížka a obal na mobil. Knížka je od Jo Nesba - Krev na sněhu. Už jsem ji přečetla (během pár hodin, nemá ani 150 stránek) a.. no, nic moc. Nějak na mě nezapůsobila a byla taková suchá. Byla by dobrá z pohledu jiného spisovatele, ale tohle mi přišlo prostě nudné. Spisovatel píše o zabíjení jako o nakupování rohlíků a skoro pořád čtenářům připomíná, že je mimo zabíjení naprosto neschopný.
A jako poslední věc - kryt na mobil z Claire's. Moc se mi líbil a ta cena mi přišla celkem v pořádku. Sice mi ho pár kluků ze třídy zkritizovalo, že vypadá jak hovno, ale co už. Vypadá jako nakousnutá sušenka a je podle mě úplně sladkej. 


Džíny: cca 289 Kč
Svetřík: cca 269 Kč
Tílka: 108 Kč
Knížka: cca 220 Kč 
Obal: cca 280 Kč

Jak vidíte, ceny si už moc nepamatuju:D 
Tílka jsem do fotky nedávala, protože jedno bylo v pračce a druhé se nechtělo hezky naaranžovat.

No, a to bude asi všechno:) Mějte se!


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře