Filmy, které možná neznáte #3

12. květen 2015 | 17.21 |
› 

Blendawsc

 Áhoj, po skoro měsíce vám píšu zase příspěvek! Moc se omlouvám, že jsem se na blog vykašlala. A nebudu se vymýšlet důvody proč ic nevyšlo. Protože jsem byla prostě líná. A dneska, jak vidíte v nadpisu to budou filmy které možná neznáte #3! 

kjh

  • Disconnect

Tohle je velice zvláští film, ve kterém jsou jakoby dva nebo tři (nepamatuju se) příběhy. Jeden o mladé kiberšikaně. Druhý o on-line ''chatu''; nevím, jak jinak to napsat, no, uvidíte na vlastní oči. Třetí už si prostě nepamatuju, jestli tam vůbec byl, pardon. Je to zajímavé a ten konec je dost zvláštní.
Koukni se tady a stáhni tady


Blendkjh

  • Zámek v oblacích

Film trošku z jiného soudku. Anime. Kdo automaticky neodsuzuje tyto filmy, může se podívat. Mladou slečnu začaruje stará čarodějnice a tak se vydá na cestu ve které vypadá jako stárá paní. Při cestě potká čarodějný dům na nožičkách. Dál se nechte překvapit. Doufám, že se vám bude líbit:) 

Shlédni zde a stahuj zde


kjnjhvh

  • Tajný svět Arrietty

Pozor, film se takhle v češtině nejmenuje. Nenašla jsem český název a tak ho prakticty převzala z angličtiny. Anglicky tedy: The secret world of Arrietty. Je to taky anime. Tak jestli se vám příčí, nekoukejte se na to. Ale mně se to dost líbilo. Doporučuji:) Je to o malynkých lidících, kteří žijí pod podlahou nově nastěhované rodiny. 
Podívej se -> kliknutím a stáhni tady

A to jsou všechny tři filmy. Doudám, že se na nějaký z nich podíváte, a že je neznáte. Uvidíme se příště, doufám, že dříve než za jeden měsíc!:) 
Ahooj

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Filmy, které možná neznáte #3 zo®pise.cz 12. 05. 2015 - 19:10
RE(2x): Filmy, které možná neznáte #3 chytrolinka 01. 06. 2015 - 10:37
RE: Filmy, které možná neznáte #3 coolna®pise.cz 13. 05. 2015 - 06:16
RE(2x): Filmy, které možná neznáte #3 chytrolinka 01. 06. 2015 - 10:35