Kecy v kleci

31. březen 2015 | 16.33 |

  Upozornění: Nudný článek o tom co jsem dělala jednu celou hodinu, informace o počasí, času a stavu stahování. Radši to ani nečtěte:D 
Zdár! Stahuju Hunger Games a potřebuji tu asi 2 hoďky být, jinak se to nestáhne. Tak vám přidám nějaký článek, co vy na to? Samozřejmě ale toto nepíšu pouze kvůli filmu, ale to by bylo na dlouho. A na co se vrhneme? Toď otázka. Nechci dělat nějaký článek, že to něho napíšu pár slov a přidám videa. To si klidně do jůtubu napište vy. Ale ani z toho nechci dělat 'vypisovací' článek, protože když jsem psala 
Vykecávárna+ jsem si řekla, že je dělat nebudu. A.. á, já nevím. 
Ani nevím, co by jste tady chtěli vidět, tak je to těžké. A psát Tagy se mi taky nechce. Se mnou je to hold těžké..
A teď se nám sekl internet. Sakra. Mohla bych už dostáhnout to HG? Už po deváté mi to stávkuje. A to počasí, jéj to mě štve. Woow, bouřka! Ale teď musím vypnout internet a to naštve možná nejvíc. Ale dáme se na článek konečně, ne? Jůj, internet wachá, ale HG musím stahovat zase odznova, to je super tejden tohleto. 
No, tak tohle asi bude vykecávárna. Budu psát co chci, co mě napadne. Teď je 15:47 a venku lije jak z konve. Teď zase 15:50 a svítí tam sluníčko. Mamka má narozky, tak to má od přírody jako dáreček.. Předchvilkou se nám zase vypl internet, zase načítám HG odznova. Já se fakt zabiju. Už po 10. 
Na zahradě máme ještě sníh y dopoledne, kdy opravdu dost sněžilo. Konec března! No to, to. Vypnula jsem si wi-fi na mobilu a teď jdu i na tablet ho vypnout, protože to očividně pomáhá. Teď bylo totiž připojeno hrozně moc přístrojů. Notebook, 3 mobily a 2 tablety. Drsný. Je 15:56 a pořád svítí sluníčko. Asi nejdelší držák poslední hodinu. Vypadá to na vítr, ostatně to tu už bylo. Tehle článek bude na čtení asi dost nudný, ale já se celkem bavím. Každé 2 minuty kontroluji počasí a píšu, kontoroluji stahování a píšu. Fajn den. Už je stažených 103MB ze 1,7GB. Když se mi to seklo poprvé bylo tam asi 300MB. Držím palce, ať se to znova nezastaví. 
Taky upozorňuji, že si to po sobě vůbec nečtu. 
Znovu se to zastavilo, budu křičet a vřískat, asi. Jó, jasně, začni zase od začátku. Proč ne. Zase. Venku se to mezitím moc nevystřídalo, jen je chvilku sluníčko za mraky, chvilku zase svítí. Už to ani nepočítám, pokolikátý, že se to snažím stáhnout  ten film po 15-té? Asi tak. Je 16:08, svítí, stahování 42,5MB.. Učitelka nám dala za úkol jídelníček. Jenomže já toho za celej den sežeru hromadu a ona na mě bude koukat jako na nenažrace. 16:10 stohávání pozastaveno, né silou vůle, na 56,6MB. Půjdu si skočit asi, vážně. Stahování odznova. 4,3MB 16:11. A to jsem si říkala, tak dvě hoďky tady budu sedět a psát a ono se to stáhne. Ale nenene. To ne, Ani. Pozastaveno, ale jede to dál! Jupí. 16:14, 42,2MB. Díky. No a jak se máte? Co děláte? Já nic moc. Jsem hlavně dost naštvaná:D A tyhle poslední školní dny ve škole mi moc nejdou. Mám špatné známky. Já věděla že se mi to obrátí, protože jsem minulý týden napsala něco 3x nejlépe ze třídy, jestli chápete. Pozastaveno 67MB, ale jede to dál! O můj bože díký, díky! Někdo k nám přichází. Táta. Jo, pozastveno 81MB. Co jsem komu udělala? Táta mamce přinesl kytky, které chrápou za mnou a dost smrdí.. Začínám stahovat znova. Jsem dost nachcípaná. Ale to je všem jedno. Dokud to není můj bratr kdo kašle nikoho nic nezajímá. Pozastaveno 10,8MB. 16:19 hodin. Běží to ale dál, je to vytrvalý závodník a vůbec se nevzdává! Sice běží dost pomalu ale i proto mu fandíme víc! Držte mu palce! 
Pozastaveno na 18MB v 16:21hodin. Á ano! Dobíhá své soupeře a tamto byla jen malá zastávka! Utíká dále a dále. Pozastaveno 38MB, spouštím znova. Čas 16:28. Končím článek a ještě uvažuji jestli ho vůbec vydám. Asi ano. Proto je nahoře napsáno upozornění. 

Tak já to vzdávám s blogem a čus!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Kecy v kleci sisi-kommt-aus-prag®pise.cz 31. 03. 2015 - 17:51
RE(2x): Kecy v kleci chytrolinka 13. 04. 2015 - 12:32