Filmy, které možná neznáte #2

22. březen 2015 | 15.33 |
› 

Blendqx
 
Ahoj! Vážně jsem netušila, o čem to dneska bude, a tak sem se rozhodla přidat další filmy, které možná neznáte:) Ale jak na to koukám, možná že je už znáte. Připadají mi známé a když neznáte, tak se koukněte. Teď jsem slovo znáte použila asi milionkrát. Znáte to?:D


ewvc

  • Bez dechu 

Taylor Lautner prostě bez motorky nehraje. Zjistil, že není synem lidí, kteří ho vychovali. Se svou kamarádkou se snaží zjistit pravdu a utíkají před moho nepřáteli. Je v tom celkem zmatek. Většinou nevíte s kým počítat a kdo je proti nim. Asi o tom to bude. Líbilo se mi to celkem. Zvláštní konec. Dál nevím co k tomu říct, viděla jsem to poslední den v únoru a tak si to nepamatuju. 

Ke shlédnutí zde, ke stažení zdeBlendwec

  • Zlodějka knih

Jak řekla sestra, nemá to moc děj. Ano, dobře, dívka si půjčuje knihy u starostovi manželky, skrývá ve skepě žida, které si oblíbí. Většinu filmu ale čekáte až se něco stane. Ale stejně se mi to dost líbilo. Hodně na mě zapůsobí filmy se smutným koncem. A asi vám teď prozradím něco důležitého, ale opravdu to má smutný konec. Kdo si oblíbí Maxe, ať se ohlásí! A je také knížka, která by mohla být skvělá:) 

Koukni online zde, stáhni zase zdeBlendcdfv

  • (ne)zadaní 

Zac Efron a jeho dva kámoši se rozhodnou po Mikeovo rozvodu s nikým nechodit. To se ale nepodaří a všem se to vymkne z rukou. Komedie, u které se 100% nasmějete. Už si ale nepamatuju víc, protože je to taky dávno. A tak jsem tohle celé opsala z mého sešístku, kam si tohle všechno píšu. 

Čuc tady, stahuj tadyTak a konec je tady. Doufám, že příští článek bude dříve než za dva dny, ale já přísahám, že jsem si předepsala článek, kterej měl právě ještě vyjít. Bohužel jsem i zapomněla co to bylo. To je jedno. Doufám, že se příspěvěk líbil a nazdar:) 

ewv

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře