Book Wish List - March 2015

8. březen 2015 | 13.53 |
› 

 Zdárek Kašpárek! Chcete vědět, na jaké knihy mám zálusk?  Dneska je středa, a já si pořád podvědomě myslím, že je pátek. Vůbec nevím, co se mi děje s hlavou ale na všechno tak nějak kašlu, všechno mi je jedno.. Ale to vás nejspíš nezajímá a přišli jste sem z jiného účelu. Ještě něž se zapotím u nadcházejícího příspěvku, chci vám odpovědět na jednoduchou otázku. Proč zde vení titulka? A jednoduše odpovím: Protože jich mám plnou stránku a přijde mi to nepřehledné. Možná to tak bude furt, možná jen někdy. Uvidíme. A teď se jdeme potit. 


Protože poslední knižní wish-list vyšel už v září, rozhodla jsem se udělat další. Pár jich tu bude stejných, protože jsem si je ještě nepořídila (obviosly).
Blendwcx
Knížka If I Stay se vyskytla i v minulém díle. Pořád si jí chci koupit, přijde mi super. Viděla jsem 2x film a chtěla bych to i číst. Bude to asi dost silné:) 
Wreck this journal chtějí všichni, nebo ho už mají. Je to super nápad. A nevím co vy, ale já už dlouho chci zničit nějakou knížku a nedělat si z tím starosti.
Miranda předprodává svojí novou knížku selp helf. Myslím, že bude skvělá a vtipná. Přece jenom je to Miranda. Špatné je, že jí 100% nebudou tisknout v ČJ a tak si jí budu muset přečíst v AJ jestli vůbec. Protože oficiální prodej bude až déle. Teď přesvě nevím kdy. 
Problémy Zazobaný holky mě lákají strašně moc. Je to rozdělené na půlku- ti, co tuto knihu rádi nemají a ti co mají. Chtěla bych vidět jak na tom budu já. Ale podle obrázků kapitol se mi asi líbit nebude. 
Trilogie Labyrint. Viděla jsem film a naprosto jsem se do toho zamilovala. Možná ten konec mohli vymyslet lépe. Ale žádné spoilery. Moc, moc, moc bych si jí chtěla přečíst. A už se těším, až ji budu mít doma. Doufám, že se ji tehle měsíc v Praze koupím. Třetí kousek ještě vení zcela hotov. Ale to nevadí, ještě jsem ani nezačala číst první. 
Další knížka je volné pokračování Sběratele Kostí - Sběratel Kůží. Četla jsem  takovou malou knížečku s první kapitolou. A to se mi celkem líbilo. Jelikož jsem detektivku nebo krimi nikdy nečetla, tak by to byl asi pěkný začátek, ne?
A jako poslední Stříbrná Zátoka. To jsem viděla v katalogu pro školy, který k nám přišel. Četla jsem tam popis a celkem se mi líbila. Ale už si vůbec nepamatuju, o čem to bylo:D 

A to je vše. Držím si palce, abych si je co vejdřív koupila a přečetla. 
Tahle článek jsem začala psát asi před 3mi dny a pak jsem se nedokopala to dopsat. Ale teď zde je, a já děkuji za přečtení:) 
Mějte se

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Book Wish List - March 2015 tlapka®pise.cz 08. 03. 2015 - 13:56
RE(2x): Book Wish List - March 2015 chytrolinka 08. 03. 2015 - 18:00
RE: Book Wish List - March 2015 rainbows-diary®pise.cz 10. 03. 2015 - 18:09