Filmy, které možná neznáte #1

28. únor 2015 | 17.36 |
› 

Blendwqc
  Dost často se mi stává, že nemám na co koukat. A potom jen dlouhou chvíli chledám na netu nějaké filmy, které jsem  ještě neviděla. A jestli se vám to stává taky, připravila jsem pro vás menší sérii článků. Podle názvu víte, že to budou filmy,  které mi přijdou celkem neznámé, nebo jak to mám říct. Budou to vždy tři filmy. Jestli jste to pochopili, tak na to hned  půjdem:) 

Blend

  • Něco jako komedie- 

 Graig trpí depresemi. Jednou se rozhodne zajít do nemocnice, kde si ho chtějí 5 dní nechat. Potká spoustu zvláštních lidí, ale i  velice pěknou dívku, která se mu od prvního okamžiku zalíbí. Tato nekončící komedie vlastně ani není komedie. Možná si i  popláčete. Pozor, tady se hraje na city! Hlavní představitelku hraje Emma Roberts a Graiga si zahrál Keir Gilchrist

 Online ke shlédnutí zde, ke stažení zde


Blendewcx
 

  • 17 dívek- 

 16ti letá Camille otěhotní. Poté navede své čtyři kamarádky, aby otěhotněli také. Všechny ostatní dívky chtějí být jako ony. Tak  už jejich počet vzrostl na 15. Všechny čelí s námitkami jejich rodičů, nástrahami života... Francouzský film ze skutečné  události z roku 2008 na mě udělal dojem, je dost zajímavý. 

 Ke stažení zde


Blendhjk

  • Miluji Tě, Beth Cooperová-

 Když Denis maturuje, v proslovu vyzná lásku krásné Beth, která má mimo jiné přítele. Společně s jeho kamarádem ''kámo ty si  gay'' a dvěmi přítelkyněmi Beth pak stráví celou noc. Jdou na párty, párkrát je zmlátí voják.. no prostě večer jak má být.  Vtipná a originální komedie o tom jaké vztahy opravdu jsou. Zasmála jsem se a i s tím, že se mi hlavní hrdina vůbec nelíbí byl  film skvělý. 

 Online
zde, ke stažení zase zde


 Třetí film máme za sebou a to znamená, že článek končí. Doufám, že jsem se aspon s jedním filmem trefila a neznáte ho. Příjemné  pokoukáníčko! 
ewv

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Filmy, které možná neznáte #1 coolna®pise.cz 28. 02. 2015 - 18:13
RE(2x): Filmy, které možná neznáte #1 chytrolinka 02. 03. 2015 - 19:07
RE: Filmy, které možná neznáte #1 rainbow 28. 02. 2015 - 18:30
RE(2x): Filmy, které možná neznáte #1 chytrolinka 02. 03. 2015 - 19:07