Vykecávárna+

4. únor 2015 | 15.03 |
› 

Blendefdc
Ahoj, po delší době vám zase něco píšu:) Už to není jako dřív, flákám to, ale nechci každý druhý den říkat: 'Dělej, běž napsat ten článek', jak to mají mnozí s videi.
A dneska to bude taková všehochuť. Chtěla jsem se vám vykecat v jednom článku a všechno ostatní nacpat do jiného. Ale Jane udělala to samé, co jsem měla v úmyslu a tak na to kakám:D Jdu to smrsknout do jednoho článku. 

Leden: Takže leden začal asi úplně normálně, jako by ani nebyl nový rok. Vůbec to tak nevnímám (pořád si myslím, že je rok 2012). Ale byli jsme na lyžáku. O lyžáku jsem psala samostatný článek, ale vymazal se mi (obviously). Tak to taky napíšu sem. Byla jsem tam jenom já a kamarádka z holek starších 13ti let. Takže bezva. Hned první den si bratr vysypal celou slánku do jídla (2x). Takže smích až na druhou stranu jídelny, samozřejmě. A pak to prostě jelo, sranda všude, lyžování každý den.. Paráda. Uteklo to strašně rychle. Proslavili jsme pět hlášek, který když se řeknou za sebou mezi dvěma lidmi je to skvělý. ''Drž hubu'', ''Mám vstát?'', ''Budeš brečet?'', ''Čumíš moc nahlas'' a ''Komu to cpeš?''. Byli jsme tam jakoby s 'partou' lidí. A každej vymyslel něco. My s kámoškou to drž hubu. Když jsem nespali až do tří do rána a mně začala lízt na nervy.. Tak se to hodilo. Užila jsem si to:) 
A taky bylo vysvědčení. Tak, na Jane určitě nemám. Mám dvě trojky, a to je ještě fajn. Myslela jsem, že jich tam bude tak 5. A nevím, co bych k tomu napsala víc. 

A ostatní: Táta prodává hamburgery (samozřejmě ne jako hlavní práci) na festivalech. A my máme s bratrem za úkol skládat krabičky do kterejch se ty hambáče dávaj. Tak dobře, ale když jich je 1000 a máme je složit za čtyři dny? Úžasné! (A ano za každou krabičku je 1Kč, takže nás to i baví)
Teď si dělám 'přestávku' i od knížek. (Všimli jste si, že používám víc uvozovek a závorek než normálně?) Budu číst o prázdninách příští týden. Teď to totiž nemá moc cenu. Když čtu večer, usínám u toho. Když čtu před den křičí mi do toho TV nebo brácha. Prostě skvělé podmínky na čtení. Budu číst v tichém obýváku, když mamka bude v práci a Jenda (bratr) bude ještě spát. Dost se těším. 
A tady máte ode mě malou radu: Když jsou prázdniny vstávejte dřív. Tak v 8-9-10 hodin asi. Protože pak si to více užijete, ten den. Stihnete více věcí atd. Když budete vstávat ve tři, tak je to skoro jako kdy vám končí škola a pak to máte stejně jako každý školní den. Doufám, že jste pochopili, co jsem chtěla říct:) 
Ještě jedna vsuvka. Prolhané krásky vyjdou co nejdříve:) 

A teď přijde pár písniček. Cítím, že tento článek potřebuje nějakou hudbu:)


Hitovka lyžařské kurzu 2015. 


Jedna z mým oblíbených písniček. Teď mě ale budí, takže jí nenávidím:D 


Moje opravdová srdcovka<3 

A tohle bude asi vše. Chtělo se mi sem vtisknout více věcí, ale teď mě to přešlo. 
*Písmeno 'n' nám nefunguje. Takže když ho chci vložit, musím jet způsobem CTRL+V. Tak se omlouvám, kdyby někde 'n' chybělo. A proto také na něm nejsou cháčky. 
Doufám, že se člá
nek líbil, páá!:3 

Zdroj: http://chytrolinka.blbne.cz/309-o-filmech-a-knihach-.html

Zdroj: http://chytrolinka.blbne.cz/309-o-filmech-a-knihach-.html

ewv

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře