O filmech a knihách -

28. leden 2015 | 21.07 |
› 

Blend

 Ahoj. Po delší době zase něco píšu. A teď bych se chtěla vyjádřit k pár momentálně oblíbeným filmům a knížkám. Jako jsou: Hunger Games, Divergence, Hvězdy nám nepřály.  Možná si ještě na něco vzpomenu. Ale jdeme na to:) Chtěla jsem psát ještě Hobita, ale odstranilo se to, a tak jsem to vzdala.
Blendsd
Jako první si vezmu do huby (spíš do prstů) Hunger Games. Už něco podobného dělala Coolna. Ale já se budu snažit to mít aspon trochu jiné. 
Tak za 1) Bych se chtěla vyjádřit k tomu, že ve filmu je méně děje. Hodně mi vadí, že to prostě není jako v knížce. Ten jejich vztah. Třeba, kdy si myslela, že je to skutečné, tebo tak. To mi tam prostě chybí. Ale nevím jak by to tam měli vsunout, a tak budu mlčet. Dále se mi nelíbí, že je třetí část rozdělana na dva kousky. Je tam málo děje. Dále je to asi vše. Je to trochu déle, co jsem viděla 1., a 2. Takovýhohle pamatováka nemám:) 

Blendefw
Divegrence. Pfů. Tak to bude asi na dýl. Strašně jsem se bála, že ten film bude špatný. Viděla jsem obrázky a chtělo se mi plakat. To obsazení.. Ale jsem spokojená. Viděla jsem to nedávno a říkám vám: Tak špatné to není. Taky mi zde chybí více toho děje. Třeba !Pozor SPOILER! jak Tris chytne Čtyřku za ruku a pak utěče. To se mi líbilo. Ale to tam není. Taky mi vadí, jak si vymysleli záběr, jak koukají na Sečtělé, kteří vykládali různé krabice. To tam vůbec nebylo. A taky jste tam nemuseli tolik cpát tu Sečtělou kapitánku nebo co. (To jméno má složité a nevím jakou měla vlastně roli:D) Do knížky jsem se naprosto zamilovala. Mám za to, že tohle jsem už někde psala.. no. Píšu to znova, teda. Ten děj mě přímo uchvátil. Prožívala jsem to všechno s Tris. Byla jsem netrpělivá, bála jsem se, zamilovávala jsem se a nenáviděla jsem tak, jako ona. Prostě dokonalost. Moc lidem se nelíbí. Ale já myslím, že pecka!

qwcev
Hvězdy nám nepřály. Jsem četla taky knihu. Ale už je to déle. Taky mi vadí, že tam nebylo takolik záběru s Gusovým onemocněním a později oslepnutím. Ale to už všichni víme, že mi tam něco chybí. Ale jinak jsem tím nebyla tak moc uchvácená, jako všichni. Ale líbilo se mi to. Břečela jsem. (Já citlivka) A tak to je asi vše. Jelikož už mě k TFIOS nenapadá:) 

A to je ode mne vše. Doufám, že se článek líbil!
*Písmeno 'n' nám nefunguje. Takže když ho chci vložit, musím jet způsobem CTRL+V. Tak se omlouvám, kdyby někde 'n' chybělo. A proto také na něm nejsou cháčky. 

Krásný zbytek dne! 

ewv

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: O filmech a knihách - tlapka®pise.cz 28. 01. 2015 - 21:31
RE: O filmech a knihách - coolna®pise.cz 29. 01. 2015 - 14:40