Knížní favorité. Díl 1.

29. prosinec 2014 | 19.28 |
› 

vfdf v
Ahojda. Tento článek je o mých oblíbených knihách. Řeknu Vám, jak se mi líbili, a tak zjistíte, jestli si jí máte přečíst.


Zde jsou knihy, kterou jsem přečetla: Wicca, Harry Potter [Všechny], Hobit, Poslední upír, Pod Junáckou vlajkou, Chata v Jezerní kotlině, Eragon, Mediátor 1.-6., Hvězdy Nám Nepřály, Pricezniny deníky, Hunger Games [Všechny], Život té druhé. 
Čtu velice pomalu, knížku si užívám a mám je ráda. 

large

Zdroj: http://chytrolinka.blbne.cz/profil/

Štu velice pomalu. Knížku si užívám. Takže proto jich je tam málo. 

Na prvním místě, jak již samozřejmě víte je Harry Potter. Miluju tu knížku. Nesnáším, když se do Harryho Pottera někdo naváží. Kámoš jim dal přezdívky. Ron je Rupert (což je jeho pravé jméno) a Hermiona je hermelína. Harry nevím. Nejraši bych po něm skočila. 
(Tuto knížku mám, mám, mám!)Hunger Games a Mediátor. Hunger Games všichni známe, takže nevím, co bych řekla. Četla jsem knihy i viděla film a jsem nadšená. Mediátor je o jedné holce, která od svého mládí vidí duchy a pomáhá jim dostat se dál. Do pekla, do nebe, do jiného života... Sestra je četla v mém věku a taky je milovala. Tahle knížka ale už se nedá nikde sehnat. My máme všechny kromě posledního dílu, který si sestra ve škole půjčila od kámošky a potom ji nekoupila. Je to román, fantasy a bůhvíco ještě. 
Jako třetí mojí oblíbenou knížku mám Život té druhé. Ale taky Hvězdy Nám Nepřály. Tuto knížku každý zná a miluje. Ale mě tak moc neuchvátila. Ano,
plakala jsem na konci, ale to už jsou pouze moje city. Život té druhé je pěkná knížka o Martě a Elize. Dvou sestrách, které si ''vyměnily role''. Jedna čestná manželka, matkou dvou dětí. Druhá, dá se říct, nezávazná, která si užívá života. Pěkná kniha. Taky jsem si někdy poplakala štěstím. 
Hobit se mi taky líbil. Asi i víc, aby si zasloužil šoupnout někam výš. Nedávno odstartoval v kině poslední díl. Je to až přehnaně počítačové. A ta bitva? 3/4 z celýho filmu. A to tam ani neměla být. Žádná bitva v knize nebyla. Přehnané. Ale knížka skvělá.
Jaroslav Foglar je podle mě velice dobrý spisovatel. Když jsem byla mladší četla jsem dvě jeho knihy. Dobrá oddychovka, musím říct, hlavně Chata v Jezerní Kotlině.
Eragon se mi asi líbil víc, takže nevím proč je až takhle nízko. První knížka byla skvělá. Druhá už nic moc. Ani jsem ji nedočetla a to kámoška za tu dobu dočetla i 3. díl. Eragon se vydal hledat ra'zaky, kteří zabili jeho otce. Samozřejmě je to i o jeho drakovy Safiře.
Wicca, Poslední upír a Princezniny deníky. To jsou pro mě odbité, nic moc dobré knížky. Možná že 1. díl princezniných deníků ušel ale ty další... Poslední upír, to si ani nepamatuju o čem byl. Ale asi nic moc, když si to nepamatuju. Wicca je dlouhá knížka o ničem. Celá kniha by se dala přepsat do kratší, dvoustránkové knihy. Nic se tam nestane. No, tu opravdu nedoporučuji. Ale to je asi jediná.

large (1)
(Tuto knížku mám, mám, mám!!) 

Až přečtu dalších pár knih (tak 5­-10) přidám další část. Nevím, napadlo mě tohle napsat, ikdyž to asi bude nudné. Ale co. 
Taky se mi první 2 příčky vymazali, takže jsem naštvaná a musela jsem to psát znovu. 
Toto je asi vše, co jsem vám chtěla povědět. Pá!:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

Moderované komentáře

RE: Knížní favorité. Díl 1. coolna®pise.cz 29. 12. 2014 - 20:12
RE(2x): Knížní favorité. Díl 1. chytrolinka 01. 01. 2015 - 00:26
RE: Knížní favorité. Díl 1. alienor®pise.cz 29. 12. 2014 - 20:43
RE(2x): Knížní favorité. Díl 1. chytrolinka 31. 12. 2014 - 23:58