Outfity ke stromečku + nehty.

24. prosinec 2014 | 08.00 |
› 

Blendve

Nazdárek! Dnes budu vydávat články hodně, když jsou ty Vánoce. A tohle je první z nich, enjoy!

Takže, jak jste si už pravděpodobně přečetli, tento článek bude o dalších outfitech ale tentokrát ke stromečku. 

large
Jako první se nám zde nabízí pohodlný look s vysokými podpatky, pohodlným svetříkem, nějakým speciálním náhrdelníkem a hight-weisted jeany. Musíte si dát ale pozor, aby vám po večeři neodletěl knoflík. 

large (2)
Zde jich máme víc pohromadě. První je takový nejobyčejnější look s přidáním Vánočního cardiganu. Druhý je spojen s kraťasy a teplým svetříkem, nesmíme zapomenout nějaké silonky, aby nám nebyla až taková zima. Dále tu máme jeany s nadkolenkami, které jsou opravdu slušivé. Krásné krajkované tričko nesmí chybět a něj položíme crop svetřík. Vše dokočíme vínovou šálou. Jako poslední outfit se nám nabízí takový ten obyčejnější. Legíny, delší mikča a je to!

large (3)
Samozřejmě nesmíme zapomenout i na šaty! Já mám podebné těmto. Můžete je doladit řetízkem, hodinkami nebo čímkoli máte chuť. Fantasii se meze nekladou!

large (4)
A jako poslední z návrhů na oblečení zde máme sukni s teplými podkolenkami proti umrznutí, krásný černo-bílí svetr, vínové botky a aby ladili, přidáme k outfitu i vánovou šálu. Možná vám připadá, že přidávat článek o nehtech ke stromečku na Štědrý den je dost pozdě, ale řekněte, kdo je už má nalakované? Lepší bude, když si je nalakujeme až dnes, aby se nám lak neoprýskal. Tak jdeme na to!

large (5)
Tento postup by nemusel být tak těžký. Na některý nehet pouze tečky. Na druhý i čárky přes. Na prostředníček namalujeme vločku a dozdobíme pár tečkami, popřípadě kamínkem. Na palec si nějak obratně nalakujeme sobíka, doděláme pár čarami pod něj a zasněžíme ho. Co vy na to?

large (6)
Toto asi bude pěkná piplačka, ale já si myslím, že zrovna tento je nalepený. Můžete to ale trumfnout. Je to na vás. Pouze sobík a vločky na bílém podkladu. 

large (7)
Toto mi připadá úplně rozkošné. Začneme nějakým podkladem - lakem v barvě pleti a pak si vezmeme černou a červenou a malým štětečkem uděláme libovolné čáry. Na sobíka bydeme potřebovat hnědý lak, pak černý a červený na detaily. Nalakujeme si jeho hlavičku, poté tence uděláme parůžky. Až nám lak zaschne přidáme očička a červený nosánek:)

Tak, já pro tuto hodinu končím, užívejte Vánoc, zdobte stromeček a jezte kila cukroví. Páá
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře