November Faves 2014

30. listopad 2014 | 13.49 |

Blendqwc

 Listopad končí, prosinec pomalu začíná. A i přesto, že není předposlední den listopadu, mám tu pro Vás nové oblíbence.
Hned jdu na to, nemám nic na srdíčku:) 

Oblíbený film? 

To mlžete tušit, vzhledem k písničkám v menu. Ano, je to Hunger Games Mockingjay. Jestli neznáte, nežijete. Četla jsem knížku, takže vím jak to skončí (a vy ne!). A tenhle díl mi přijde dost slušný. Dali tam skoro všeechno, co se v knize nachází a tak jsem happy:) Taky se vám líbil Peeta, jak byl zfušovaný, *SPOILER* na křesle ve 13. kraji? Mě strašně. Mamce připadal ze zadu jako Barney z HIMYM. 

large (1)

Oblíbená knížka?

Tak, konečně už vám tady nebudu zpívat o Eldestovi. Už jsem o tom myslím říkala v nákupech, ale tuhle knížku jsem našla úplně náhodou. V Praze jsme byli v knihkupectví a já jako obvykle hledala Hledání Aljašky. Neměli jí. A tak jsem si vybrala dvě jiné. Jednu mi koupila sestra k Vánocům a taky mi jí tam dá (Divergence) a já si koupila Život Té Druhé od Adele Parks. A říkám Vám, to je skvělá knížka. Teď jsem ji někde odložila a nevím kam. Ale hezky se čte. Ještě jsem ji nedočetla:) 

797_zivot_te_druhe

Oblíbená část kosmetiky?

S holkama na DJ (dámská jízda, extramega trapné, my víme:D) jsem šla poprvé do Douglasu (víte, že se to čte dugles?), ano, poprvé, tečh ženských alá bodyguard se bojím. A tak  jsem si koupila suhý šampon od Batiste, který asi všechny známe. Já mám floral and flirty blush. Miluju ho. 

large

Nejnošenější oblečení? 

Mám novou bundičku, kterou jste taky mohli vidět v nákupech. Koupila jsem ji v GATEu a stála 498Kč. Na DJ jsme ji viděla v Kiku. Za 160. To je hrozně divný. Ale je pěkná, možná moc krátká. Ale líbí se mi. 

Oblíbená písnička? 

Máte jí nahoře, v menu. Jestli už tam není, nebo je jiná byla to: Jennifer Lawrence (doufám, že se to tak píše) The Hanging Tree. Je z Hunger Games, je nááádherná!

Volné pole: 

Hrozně se těším na Vánoce a zdobení stromečku a na jedění cukroví a na to všechno! áááááá

FreeVector-Christmas-Drawings-
Mějte se krásně, připravte se na Mikuláše
a Aloha! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: November Faves 2014 rainbow 30. 11. 2014 - 21:23
RE(2x): November Faves 2014 chytrolinka 01. 12. 2014 - 13:59