Jak se naladit na Vánoce 2014?

28. listopad 2014 | 18.05 |

Untitledjk

 Krásný páteční večer, konečně!
Bylo by hezké se dopředu připravit na tuto nejveselejší dobu. Sice z nás polovina depkaří, neví, co má koupit za dárky, ale o tom tehle článek ve větší části nebude.  Dnes Vás chci naladit, stejně jako sebe, do té předvánoční nálady. Pojďme na to!

Písničky-

Co bych k tomu dodala. Každý rád poslouchá písničky, kde se zpívá o štěstí, radosti atd. Tyhle písničky jsou veselé, ideální na probuzení. A proč s nimi čekat do Vánoc? Čekala jsem měsíc, abych si je mohla znovu pouštět. Kdo to tak má taky? Dekorace- 
Každý to píše, každý říká, že je to nejlepší část tohoto období. Já říkám, no.. Dobře, dodá to atomosféru, projasní to, všechno bude ''cute'' a dokonalé. Ale ty dekorace jsou tak drahé! Musela bych jít s naplněnou peněženkou, kdybych se hodlala kupovat hezké ozdoby na stromeček. Za mou osobu je nejhezčí použít věci, co používáte dlouho. Jako zvyk. My vždycky nalepujeme stříbrné vločky na sklo a zdobíme stormeček domácími ozdobami, které jsme dělali jako děti. Je to roztomilé. Všichni nám vždycky chválí stromeček. 

Filmy- 
Ó ano. Krása. Už jsem psala o nějakých filmech do
 článku, podívejte se, jestli chcete. A zde dávám nějaké typy na tento druh filmů: 
Vánoční koleda, Vánoční prázdniny, Vánoční anděl, Vánoční dárek, Grinch, Tři Oříšky pro Popelku, Mrazík, Sám Doma, Rolničky; kam se podíváš...
To naladí Vánoce asi nejvíc. Je to nádherné. Tyhle filmy jsou většinou starší, ale myslím, že čím starší, tím lepší. P.S. nenávidím Mrazíka. 

Vybírání Ván. dárků  pro sebe- 
Taky vás tak baví jezdit po netu a říkat si: Jé a To chci, atd? Tak si to i zapisujte. Pak to dejte někomu a řekněte: Tak, tady si vyber! Zárověn je to nejlepší nejlepší nápad pro ty, co neví, co vám koupit. 

Knížky- 
Sednout si k ní a jen tak si číst. Čas Vás nežene, venku zima.. co dodat? 

Horký nápoj- 
To je skvělý nápad  jak si zpříjemnit den i se zahřát. Dáte si nohy na stůl, pustíte si film ve vyšmínkovaném pokoji, na mobilu jezdíte po e-shopech.. To je ono! Krom písniček máte splněné všechno, co zde na seznamu mám. 

large


Zítra jdu konečně na Hunger Games! Strašně se těším! 

Mějte se krásně.. Ahojky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře