Moje nej. seriály!

17. listopad 2014 | 18.15 |
› 

Blendddd

 Ahoj, dneska pro vás mám moje nejoblíbenější seriály. Doufám, že Vás k nějakému přilákám a už do toho!:) 

Prolhané Krásky / Pretty Little Liars. 
To je asi první seriál, na který jsem začala koukat. Ovšem pokud nepočítám Přátelé, Simpsonovi. Je to asi můj nejoblíbenější seriál. Když normálně vychází, můžete se tady podívat na nejnovější epizody. Teď mají přestávku, ale na nový díl se můžeme těšit 10.-11.12. 
Jedná se o partu holek, které napadá stalker, který si připisuje jméno -A. Snaží se je zneškodnit, postrašit a všechno kolem. Holky postupně řeší, kdo to je. Mají ale taky svoje trable. Jako jsou jejich lásky, škola, kroužky i rodina. 
Velice dobrý seriál. Do nedávna byl můj nejoblíbenější, ale teď se k němu přidává i Walking Dead, o kterém budu mluvit zachvíli. 
Hodnotím 8/10. The Vampire Diaries / Upíří deníky

Hoodně známý seriál a partě lidí- tedy upírů, vlkodlaků, hibridů a čarodějek. Musí se vypořádat se spousty, spousty nepřátel. Ale taky se musejí potýkat s obyvklými strastmi. Už se mi nelíbí tak moc jako porpvé. Dokonce si pamatuju, že jsem doslova milovala Damona. Celý děj je o milostném trojúhelníku Eleny, Damona a Stefana. 
Hodnotím 5/10The Walking Dead / Živí mrtví
Ten český překlad je strašný. Ale což. Tento seriál je především o muži jménem Rick jeho synovi Carlovi. Začala jsem na něj koukat teprve nedávno, díky kámošce. Děj je to o tom, že lidi jako jsou Michonne, Daryl, Magie, Carol, Beth, Hersel, Glenn atd. pokoušejí přežít apokalypsu. Postupně hledají nová útočiště, zabíjejí, jedí, zabíjejí, hledají lék a zase zabíjejí. Moje nej. postava je Daryl. Jaká vaše? 
Hodnotím 9/10. 


Selfie / Selfie
Protože je ještě málo epizod, nevím, co k tomu mám přesně napsat. Jedná se o jednu holku, která je posednutá Twittrem, Instagramem atd. (nevím, jak se jmenují postavy). Její spolupracovník jí pomáhá vrátit se do reality, chovat se jako člověk. Je to velice vtipný seriál, hrozně mě baví. 
Hodnotím 7/10 


Red Band Society
Tohle je můj nej., nej. seriál. Ani TWD na něj nemá. Má pár epizod, ale já ho úplně miluju! Běží tam o partě teenagerů, kteří žijí v nemocnici. Seriál zvažuje i situaci dětí, a trable lásky zde vidíme taky. Také tu máme milostný trojúhelník. Tentokrát Emmy, Jordiho a Lea. Jak to dopadne? 
Hodnotím 10/10!Seriály jako Jak jsem poznal vaši matku, Simpsonovi, Přátelé, nestojí moc o řeč. Všichni je známe. Aspoń myslím. 

To je všechno. Mějte se!:)
Blendwce

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Moje nej. seriály! xx 18. 11. 2014 - 16:56
RE: Moje nej. seriály! tlapka®pise.cz 19. 11. 2014 - 15:48
RE(2x): Moje nej. seriály! chytrolinka 19. 11. 2014 - 20:39
RE(3x): Moje nej. seriály! tlapka®pise.cz 19. 11. 2014 - 20:48
RE(4x): Moje nej. seriály! chytrolinka 21. 11. 2014 - 18:34