November Wish-list.

11. listopad 2014 | 15.10 |
› 

Blendhbj

Krásné úterní ráno!:)
Většina z vás teď asi sedí ve škole, ale to nevadí. Aspoň si počtete:) Já jsem zrovna v tuto dobu v divadle. Asi se bavím, možná, ne. 
Rozhodla jsem se udělat další wish-list. Napadlo mě to, když jsem viděla článek u
Míňi. Pozapomněla jsem, že tady něco jako wish-list je. Takže jdu na to!:) 

Blendkj

 - Naposledy, když jsem byla v C&A uviděla jsem naprosto úžasný klobouček, který jsem si teda zkusila. A slušel mi. Už si ani nepamatuji, kolik stál. Ale čím déle na něj myslím, tím více se pro něj chci vrátit. Pořád nevím k čemu bych ho nosila, aby se mi lidi nevysmáli, ale to už je vedlejší! 
- Jak víte, už hroozně dlouho hledám knížku od Johna Greena, Hledání Aljašky. Když jsem si šla koupit nějakou knížku, samozřejmě jsem měla namířeno k ní, ale v knihkupectví ji neměli. Pak jsme šli koupit jídlo a tak jsem uviděla knížku Papírová města, která mě taky láká a jen za 100,-Kč! Tak jsem ji popadla. U kasy mi ta ''milá'' paní řekla, že je blbost, aby stála jen 100 a namerkovala mi 299. Za tu cenu jsem ji nechtěla. Tak jsme ji byli vrátit v informacích a mamka mi dala peníze, abych si koupila jinou knížku, když už ji tak dlouho hledám. Když jsem spokojená vycházela s knížkou z knihkupectví, na obrovském stole jsem ji zahlédla. Byla tam. Čekala tam a já ji nemohla najít. Proč ses sakra neozvala?! 
- Asi jako každý, který tuto tašku/pytlík/vak ještě nemá, ji chce. A já jsem mezi nimi. Nejsem ta, která ji musí mít za každou cenu, ale jsou pěkné a dají se nosit místo kabelky, které nosím nerada. (Proč? Bojím se, že mi z nich někdo něco ukradne a taky mě nebaví to pořád držet). Ještě nemám vybráno, ani si ho nehodlám objednávat, jen, jsou hezké:) 
- Vždy jsem chtěla nějaký ten jednoduhý, ale elegantní náramek, který se bude hodit ke všemu. A tenhle je krásný. Tak, teď už ho jen sehnat:) 
- Taky jsem si poslední dobou zamilovala řasenku Better Than Sex, neboli, podle Zoelly Better Than Chocolate. Všichni říkají, že je úžasná a ještě - koukněte se na tvar a na to balení! No to je naprosto překrásné! Je od Too Faced, takže pro mě asi pasé. No, je nádherná:) 
- Jako poslední věc tu mám již od zmiňované youtuberky, blogerky - Zoella Beauty; Pěnovou bombu (tedy Fizz Bar). Což má taky úplně krásné balení, stojí jenom 5 dollarů no a je to od Zoelly! Fíha. Všichni (včetně Alfieho) říkají, že je to skvělé, a že to pěkně voní. Tak proč ne? 

A to je vše, přátelé:) 


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře