Nail Inspiration

20. říjen 2014 | 14.32 |
› 

kwjhbcevwds

 Překrásný den vám všem:)
Zase se vracím k lakování nehtů. Měla jsem teď takovou přestávku- přestalo mě to prostě bavit. Hlavně to odlakovávání, to je děs. Nosila jsem asi dva - tři měsíce ''nahaté'' nehty a to taky nemám celkem ráda. Mám totiž ošklivé, krátké, lámající se, třepící se nehty. A to není moc důvodů je ukazovat. Asi je to protože jsem jim dávala v jednu dobu hodně zabrat. Odlakovávala jsem si je dost často a pak jsem zase rychle nanesla lak. Za jediný den jsem používala odlakovač až 4x a to je hrozně ničí. Aůe teď mě to zase chytlo. Protože kamarádka má spouustu laků a nehty a dá se vybírat. Já jich mám pár a vybírat zas tolik nejde. Protože jsem neměla čím si nehty lakovat, nedělala jsem to. Až teď mi to došlo. Takže ve středu si pár nových koupím a konečně se nějak vyřádím. Předtím jsem ani nevlastnila bílý lak. (Myslím, že dokonce nikdy.) Tak jsem neměla tolik možností.. Takže tato barva bude první po které se vrhnu. 

Ale dost keců. Abych měla někde uspořádané nehty, které se mi líbí, dělám tento článek. Zde uvidíme nejlepší nápady na nehty. Začínáme Halloweenem. Pak zima - Vánoce, jaro - Velikonoce, léto.. 


Blendkhu

Na Halloweenu je kromě sladkostí a ozdob dobré to, že si můžete namalovat na nehty prakticky cokoliv aspoň trochu děsivého. Od ducha až příšeře. 
Můžete se nad tím prdět, ale taky můžete udělat pár čárek a teček a máte to. 

large (5)large (3)large (4)large (6)largelarge (1)


Blendkjj

Na zimu je toho taky dost. Můžeme použít Norský vzor, soby, vločky a tak dále. Nejvíce se hodí světlé laky, mint, bílá, světle růžová.. Je toho prostě hodně. A já se a toto období těším, protože si pěkně vyhraji. Většina nápadů jsou ale jemné, cute, jednoduché nehty. large (15)large (7)large (8)large (9)large (10)large (11)large (12)large (13)large (14)
Prostě hrozně krásné!:) 

Blendk

Tečky, kytičky, jednoduché nehty zde vévodí. Králíčci se těší, až je vytáhneme z klobouku, tak šup! Proč si je neudělat i v zimě? Aby nám náš sníh roztál dříve půsbením našich roztomilých kytiček!

large (17)large (19)large (20)large (18)


Blendv
Na létu se vyřádíme asi nejvíce. Zde se meze nekladou. Ať už jen lehké nehtíky, nebo pěkně zpracované, všechny zklidí úspěch. Na tuto dobu se všichni moc těšíme!

large (4)
WOW! Ty nahoře!:O:) 

large (2)large (1)large (5)

Tak to asi všechno přítelé! Vím, zase takový ''nudný'' článek, ale snaha se cení a já myslím, že je to dobrá inspirace:) Zkusíte něco?:) 
kjn

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře