DIY - dýňová kytice; sešit.

9. říjen 2014 | 19.26 |
› 

BlendAKJC

Ahoj všichni,
nikdy mi nešlo vyrábět. Prostě jsem na byla levá. Ale edávno jsem byla a kroužku (upřímně včera), kde jsem obšlehla tento krásý výrobek. Takže jsem se rozhodla, že to taky zkusím a celkem se mi to povedlo, ne?


Jedná se vlastně o dýni s kytkama, nebo čímkoli jiným. Když trefíte ty správné barvy, tak z toho může být pěkná dekorace. Je to lehké. Zvládla jsem to já, tak to dáte i vy. 

Co potřebujete? 
Dýni, nůž, lžíci, florex, kytky nebo něco jiného. 

Vydlabeme si dýni. - Nevíte jak?  Vezměte si nůž a vyřízněte si otvor jak velký chcete a kde chcete. Musíte si dát pozor, aby jste měli díru a díně vám přitom stála. Lžící potom vydlabejte semínka a trochu ztenčete kraje (můžete i hodně...) - 
Poté  si udělejte z florexu kolečko, které by mělo být co největší, ale zase aby se vám vešlo do díry pro kytky. Poté, co dáte florex do dýně, zcela určitě vám budou některá místa ''velká'' takže je vycpěte dalším florexem. 
Jestli máte nasbírané květiny nebo cokoli jiného, Napíchávejte je postupně podle chuti do zelenáho držáku. Až bude kytice hotová, zalijte ji opatrně vodou, jestli v něm máte živé věci. Takhle vám obsah vydrží déle. 

No, a je to!
Myslím, že dobrá práce. 
Některé výrobky se můžou líbit více, některé méně. Vždy je můžete předělat, dokud vám neuhyne dýnička. Potřebujete jen další florex. 

Blendqwkj

Tak co, povedlo se, líbí se? 
Pošlete mi fotku na e-mail chytrolinka.blbne@email.cz Ráda se podívám. Já vím, všichni dělají DIY na sešity stejné. I já nevybočuji z řady. 

Potřebujete: 
Sešit, nůžky, obal na dárek, lepidlo. 

První co uděláme je, že si dáme sešit na balící papír asi jako na obrázku. Pamatujte, jestli si chcete pokrýt vnitří stranu sešitu, přidejte další cm. Vystřihněte celou plochu a přilepte na sešit. Zbytky atd. odstřihněte. Nezapomeňte si přilepit i vnější stranu zevnitř. A máte v podstatě hotovo! Jestli nemáte tak ''plný'' papír jako já, můžete si přidělat i další jiak barevný papír a napsat si na něj jméno atd. 
Já si do tohoto sešitu budu psát nápady na články, seznamy na nákupy apod. 

Blendkj

Doufám, že se článek líbil:)
Zítra jedu na soutěž, držte mi palce!Untitledkj

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: DIY - dýňová kytice; sešit. janeŽpise.cz 10. 10. 2014 - 17:10
RE(2x): DIY - dýňová kytice; sešit. chytrolinka 10. 10. 2014 - 20:24