Book Wish List

27. září 2014 | 21.49 |
› 

Blendewdv
Hodně holek má svůj Wish-List. Ať už v hlavě, nebo a papíře, popřípadě na blogu. Jedná se většinou o kosmetiku, oblečení, doplňky atd. Mně ale napadlo, že si udělám Knižní Wish - List. A jestli někdo nepochopil, co tím myslím, uvidíte zde knihy, které mne zaujali, které si chci v budoucnu přečíst. 
Až bude více knih z tohoto seznamu doma a v mé hlavě, něco vám o nich napíšu.
P.S. Čtu velice pomalu:) 

Začnu knihou kterou už mám, ale zatím není přelouskaná. 
Psala jsem o ní v
Chocolate Book Tagu, kde jsem byla teprve na začátku, ale teď se děj zhoupává a je to větší zábava. V tomto článku je jen proto, abych vám o ní poté mohla něco napsat. Jedná se o knize Eldest, druhé pokračování Eragona, který mě velmi překvapil. 

large


Dál tu mám vedle sebe na papírku napsáno Hledání Aljašky od Johna Greena. (Popravdě žádný papírek nemám) Láká mě jak spisovatel, tak kniha samotná.
Teri, nebo Makyna (teď nevím) říkala, že je lepší než Hvězdy nám Nepřály, což se hodí. Nebyla jsem velice populárním filmem a knihou tak unešená jako ostatní, ale líbila se mi. Netuším o čem knížka bude, ale těším se, až si ji budu moci koupit. 

large (1)

Divergence. Tato kniha mne uchvátila v okamžik, kdy o rok starší holka nesla obrovskou bichli s nadpisem Divergence. Teď jsem si pročítala si dvě, nebo tři recenze, (abych si neprozradila příliš děje) a to mě nakoplo ještě více. Těším se, až jí budu mít doma, s puštěnou klidnou muzikou, čajem vedle sebe, posazená na gauči připravea přečíst si první stránky. Taky vůbec netuším o čem bude, ale to mi nevadí, recenze čtenářů, kteří nejsou zaměření na žánr fantasy, mne mile překvapily. Myslela jsem, že kniha tluščí než jen 344 stran. Typovala jsem tak 600. Ale fajn. 

large (2)

Také se mi zalíbila kniha Zůstaň se Mnou, v originále If I Stay. Viděla jsem ji pouze v jednom knihkupectví, a tam se mi zalíbila obálka. Viděla jsem trailer na film, (opět jsem si nečetla recenze, jen popis) a bude to asi o holce, která umírá a je něco jako duch. No, uvidíme. Bude to zajímavé, myslím si. Dávám až na konec, protože mě tato kniha tak moc neláká jako např. Hledání Aljašky. Myslím si ale, že každá kniha je dobrá a takhle bude taky:) 

.large (3)

A to je všechno, přátelé.
Jestli vás tehle ''formát'' článků zajímá, občas klikněte na tento. Budu tu různě proškrtávat a dávat vám znamení, co jsem si už koupila a co dočetla. Někdy můžu nějakou přidat atd. 

Ahoi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Book Wish List rainbows-diary®pise.cz 27. 09. 2014 - 21:51
RE(2x): Book Wish List chytrolinka 27. 09. 2014 - 21:59
RE: Book Wish List rainbows-diary®pise.cz 27. 09. 2014 - 21:53
RE(2x): Book Wish List chytrolinka 27. 09. 2014 - 22:00
RE: Book Wish List coolna®pise.cz 28. 09. 2014 - 11:59
RE(2x): Book Wish List chytrolinka 28. 09. 2014 - 16:18