Letní nákupy - #1 Kosmetika

6. září 2014 | 15.59 |
› 

Untitledkidch

 Ahoj, rozhodla jsem se letní nákupy rozdělit a dvě části. První kosmetika a druhá oblečení a etc. Moc toho není, jak jsem si teď uvědomila.
Taky je to focené foťákem. Protože mobil si uvědomil, proč by měl fotit, když už tak jsem na hovno? No a tak vypojil další věc, která by měla být v mobilu přístupná. Teď už je to: Tlačítko, signál, wi-fi, mp3, video, hry, kryt - aby se nedostalo k nabíječce svistvo, řekl si, že rupne a ušpiní se jak blázen. (Za nic jsem nemohla) 
A foťák mám dobrý tři roky, tím nic luxusně určitě nevyfotíte (navíc mám na pulce displeje vylitej obraz). Takže se omlouvám za kvalitu fotek a bez dalšího okecávání jdeme na to. 

Vrhnu se na BB cream od NYC a pudr od Dermacolu. 
BB cream mám první, protože jsem chtěla nějaký vyzkoušet a pudr už druhý. S obouma jsem zpokojená, bb cream má asi trošku tmavší odstín, než moje pleť, ale to se ztratí. Oboje jsem koupila v Rossmannu a každý zvlášť stál do 100,- (to už si nepamatuju) 

P9060001wqkcjnjkdcdncs


Pak tu mám krémová sprchový gel od Radoxu, který krásně voní, ale ne moc, aby to nikoho neodradilo a je to mléko s rybízem a jahody, pokud jsem to dobře pochopila. Vadí mi ale, že je průhledný, takže vidím kolik mi ho ubylo. Použila jsem ho 2x a mám už tak 75% ze 100%. Dostala jsem ho.
Taky je tu ošetřovací pleťová voda. Nemá  moc parfemace, je od Rival de Loop a byl z Rossmannu. Taky nějak do 100,-, použila jsem ho pouze parkrát, ale nic zvláštního to určitě nebude. 
V neposlední řadě tu mám odličovací pleťové mléko, které odličuje normálně, voní podobě jako ostatní. Nechtěla jsem si ho koupit, ale měli v Coopu jenom tohle. Netuším kolik stálo. 

P9060003kjHD

Dále dvě řasenky: Pump up Booster od Miss Sporty (001 extra black) a Magnum od Dermacolu. Fungují jak mají, neříkám, že jsou špatné ale dobré taky nejsou. Obě jsem dostala, ale líbí se mi kartáček u té první. 
P9060006ifšuhw

Poslední dvě věci jsou deodorant a odlakovač. (Pochlubila jsem se vám se svými novými nehty). Odlakovač skvěle odlakuje po pár tazích klidně i tři vrsvy, je s Jojobou, i když nevím co to znamená a nesmrdí jako běžný odlakovač. Stál 22kč v albertu. Jo a je regenerační. 
Zde je Deodorant od Baley. Krásně voní po mangu, ale poté trošku jako alkohol. Má vydržet 24 hodin, to se ovšem nekoná, ale a hodinu máte pokoj. Je to limitovaná edice a stál asi 34,-

P9060005efv   P9060004avgrwf jhjjb

Nákupy oblečení: až bude nálada. 
články: jaké by jste chtěli? 
zítra: Fall room - inspiration
otázka: jaký znáte dobrý telefon?:)

Ahojda!:) Annie.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře