Hello back!

3. září 2014 | 20.03 |
› 

Blenghubgd
Ahoj, po dvou týd
nech zase další článek! 
Omluvy si 
nechám pro sebe, asi už toho máte plné zuby a já opravdu nemám za co se omlouvat;3 někdo někdy prostě pauzu potřebuje, a já jsem mezi nimi:) 
Taky už vás asi unavuje, jak pořád říkám: ''nákupy budou, nákupy budou'', tak to říkám na rovinu a nákupy nebudou, nákupy nebudou! Taky by vás bavilo přemýšlet co jste si koupili na začátku července? Mě teda ne:) A tak to ruším.
A jinak, co záčátek školního roku? Máte nějakou poznámku? Vede se vám? Co vstávání? Já vám také odpovím: Strašný, žádnou, ani ne, ohavný! Je to u vás stejné, co? 
Taky se musím pochlubit! Poprvé za tři roky jedeme na delší výlet s učitelkou! Ubylo nám 6 nejhorších žáků, takže si to asi můžeme dovolit:) 
Dneska ještě minulý díl PLL a zítra už asi nebude. Protože tuším, že mají přestávku. Samozřejmě se ale podívám a jestli bude nový díl, tak ho sem dám. Zítra zase (asi) článek o prázdninách. Pár fotek z každého výletu a pobytu. Těšíte se? 
Přemýšlím, co bych vám ještě pověděla. A jo, asi jenom, můj příští čtenářák bude o Hunger Games! (popravdě vůbec netuším, proč vám to říkám, ale chtěla jsem se pochlubit, že vím co bude v dalších dvou dílech a ani jsem neviděla film:3, závidíte?) 

Tak se uvidíme oficiálně zítra?
Papíček - (ala Maky) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře