Co mě sere na blogu.

20. srpen 2014 | 12.00 |
› 

UntitledkJAX
 Jinak se to vyjádřit nedá. Tyhle věci mě většinou neštvou, ale spíš serou. Nemám problém psát sprostě. 
K tomuhle TAGu mě popostrčila Jane a já TAGuju Coolnu, aby byla do třetice všeho dobrého. Pak to udělejte, jestli chcete. Uvěďte mi do komentářů odkaz, chci vidět vaše názory:) 
Vrhneme se na 5 věcí, ke kterým se vyjádřím:)

Reklama:
Tady na pise.cz jich moc není. Nervou je úplně všude. To mi vyhovuje. Ale na blog.cz je to hrozné. Všude skáčou reklamy, doprostřed článů, k rubrikám. Proč? To má společnost blog.cz tak málo peněz? No asi jo. Blogy totiž opadávají. Abych si taky postěžovala na stránku blog.cz, taky to mají až přehnaně ''zabezpečené''. Reklama mi na začátku videa na YT nevadí, někdy jsou dobré. V televizy blázním. Ale tady na blogu je to skvělé a nikam je necpou.

Zdroje: 
Je nutné dávat na konec článku zdroj, od koho to máte. Ale vážně, cpát do fotky obrovské písmo, které zakrývá celý obrázek? No prosím, jak vám to pomůže? 
Samozřejmě, když vytvoříte nějakou fotku tak tam dáte třeba svojí stránku, ale ne přes celý obrázek přece. Třeba jenom do rohu, na kousek. 

Zanedbávání: 
To mi taky vadí. Když píšete jenom chvilku a potom máte dlouhou odmlku. Pak zase něco. Hlavně nezapomeňte jednou za měsíc psát, jak strašně nestíháte, jak se omlouváte a tím vše. To opravdu nestačí. Musíte v tom článku mít aspoň něco, aby vám na blog chodili lidi. Jestli mezi tohle patříš, tak se nedívím, že máš tak málo návštěvníků:) (Neříkám nic o holkách, které píšou něco zajímavého) 

Nepřehlednost:
Prosím, řekněte mi, jestli mám nepřehledný blog:D Víte, mě to moc nevadí. Nějak se v tom musíte vyznat. Nějak to přece jít musí. No a jestli to nejde, tak je to blogerova chyba. Mě hlavně vadí na blzích ty hýbající serepetičky na každým kroku a taky všude barvy a barvy. Taky ten kýč je ohavnej. Že je blog nepřehledný, to bych zkousla ale tyhle věci co jsem řekla mě opravdu štvou. Ano, teprve mě to jenom štve. Zachvilku to přijde. 

(Ne)ukládání: 
To mě sere ze všeho nejvíc! To je prostě strašný. Všude okolo se to ukládá během psaní. Ale tady se to neuloží dokud nestisknete ''uložit a pokračovat ve spaní'' na což hodně lidí zapomíná. Potom kdy napíšete milion slov a dáváte si na tom záležet, kliknete vedle a je všechno v háji. Já to nenávidím. Psala jsem nákupy. Nafotila jsem všechno a potom postupně všechno mazala. A co se nestane? Já debil kliknu někam jinam. To dokáže naštvat, říkám vám. No, nedokážu to vypsat všechno slovy a tak končím. 

Ahojky!:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Co mě sere na blogu. coolna®pise.cz 21. 08. 2014 - 08:58