Mléčná dieta.

31. červenec 2014 | 20.32 |

jn
 Začnu s mléčnou dietou. Ještě nevím kdy přesně, protože ještě ne po naplánovaném ukončení diety jedu na tábor, kde mě asi nenechají jíst jenom jogurty a pít mléko. Až se vrátím, jedu do Německa a asi po týdnu už zase škola. V Německu by bylo pekerně těžké nejíst skoro nic, co není na jídelníčku. A to protože, kdo by odolal buřtům a masu  na ohni a to už nemluvím o tom všem, co tam určitě zase sežeru. Krom toho tam vaří jedna ''milá'' dáma, která bere jako urážku, když si někdo nedá její jídlo. No, přiznejme si, já bych to taky brala jako urážku. A v období školy značíná čas baletních zkoušek, ale při mléčné dietě se nemá cvičit. Tak nevím, kam to mám nacpat. Myslím, že na to nemám dost času. Jinak si to rozmyslím, motivace mě opustí, puf! Ale nesmí chybět malý odkaz, který odkazuje na slečnu, která mě na tuto dietu dostala. Já nevím, mám pocit, že pořád někoho označuju a že to není tak vyjímečný. Ale tenhle odkaz tu nesmí chybět. Ne jen, že jsem přečetla jeden článek a hned mě její blog uchvátil, ale prostě, no. Nemám slov - a to se mi moc často nestává. Chtěli byste už ten odkaz? Ha há, ještě ne, miláčkové!
Nejradši bych vám sem dala ten celý článek. Ale nedám. Ani ten odkaz se mi sem dávat do článku nechce. Nechci vám to prozradit. A víte proč? Mám pocit, že je ten blog jenom pro mě, kam můžu jenom já psát komentáře a jenom já číst ty krásně čtivé články. Teď mi přijde trapný, že používam slovo, který bylo předtím použitý na mou maličkost. Ale jiný mě nenapadlo. Jiný lepší slovo než čtivé v té hlavě nemám.Mléčná dieta? Jo, jasně. Drží se 16 dní. Jíte jen co vám poručí každé tři hodiny pětkrát denně. A to mi přijde dost. Já, vzhledem k tomu, že vstávám ve 12 dopoledne, nesním pět jídel za den. Ale teď přemýšlím. Ano, zvládnu to. Usínám přibližně ve tři hodiny ráno (a pak se divím, že spím do 12), takže první jídlo ve 12, pak ve tři, v šest, devět a nakonec přesně o půlnoci. Vyjde mi to na den. Ale je to tu zpět, nevím, kam mám tyhle jídla nacpat. Do jakýho termínu. Za deset dní jedu na tábor -jak už jsem psala- a tam to nepůjde. Když přijedu, bude 17. srpna a pak dvacátého jedu do toho Německa. Tam to bude taky tak na týden, jak typuji. Sice vůbec nevím, jak se to vyvine, protože, známe otce. Alespoň ten můj to teda vážné nedává. Může se to zrušit, něco nám to překazí... Taky vím zcela jasně, že se chlápkovi kterej tam jede s náma zase rozbije jeho ''luxus'', loď, které se opravdu nedá říkat jinak než křáp. Takže je tak 50 na 50, že nepojedeme. 
Zase se vrátím k dietě. Všimla jsem si, že může být dieta 8, 13 a 16 dní. Ale já se na to prostě necítím! Nevim, asi mě ta motivace přešla. Ostatně, jako vždycky. 
Takže, kdy by jste chtěli začít? Ano, čtete správně. Začneme všichni společně! No tak ne, dobře, ne všichni. Kdo by chtěl tohle trápení zvládnout se mnou? A kdy začneme?
Dobře, dobře, nechte si ty výkřiky radosti a nadšení na potom. Teď pro mě něco udělejte tohle: Přečtěte si
článek, který mě motivoval k tomuhle všemu. Ano, dostáváme se konečně k tomu odkazu. Mohli jste ho najít v odkazech, nebo vzkazníku, kam mi slečna psala. Ale to je jedno:) 

Proč mám tušení že to až sem nedočetl nikdo? 

Blendwqf

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Mléčná dieta. chemička 31. 07. 2014 - 20:41
RE(2x): Mléčná dieta. chytrolinka 31. 07. 2014 - 20:47