[Promo] Pretty Little Liars 5x08

29. červenec 2014 | 23.01 |

Blendjkhg

Nazdárek kašpárek!
Dakší proma k dílu 5x08 ze seriálu Pretty Little Liars. 
+Barvila jsem si vlasy na fialovo asi před týdnem. Pořád to nechce pustit. A dneska jsem si dělala ''ombré'' na zelenou ale při rozčesávání se mi to z poloviny ztratilo. Dělala jsem si to křídou, anyway.
Teď se ale vrhnem na proma!


 

A na co se můžeme těšit?!

ALI SE PŘESTĚHUJE K MARINŮM

Ve sneek-peeku si Alison a Hanna dají příměří, a pak se Alison ptá, jestli se může přestěhovat na chvilku k Marinům, protože její otec odjede na víkend pryč. Oficiální synopsis potvrzuje, že se k nim přestěhuje.  ,,Hannina nejistota a současná situace pokračuje, aby jí trápila, když se Alison stěhuje do domu Marinových, zatímco její táta je mimo město."

HANNINY PROBLÉMY S ALKOHOLEM POKRAČUJÍ

V dalším 2. sneek-peeku se Spencer a Emily postaví Hanně, kvůli jejímu problému s alkoholem, ale neměli by plýtvat dechem, protože se věci stejně nezmění. Podle oficiálního synopsis to nebude mít Hanna lehké ani po tom, co se k ní přestěhuje Ali:  ,,Teď, když je Hanna nucena žít s osobou, které se snaží vyhnout, tak se dále ulíná k alkoholu a skončí v nepříjemné situaci." No, alespoň uvidíme víc žhavých scén mezi ní a Calebem.

ARIA SE VRACÍ DO RADLEY

V pořadí již 3. sneek-peeku, Aria míří zpět do Radley, aby vrátila skicák, který ukradla, ale Rhonda jí chytí při činu. Rhonda říká, že je ochotná mlčet o Ariiné krádeži - ale chce něco na oplátku. Nemůžeme se dočkat, co to bude.

ELLA JE ZPÁTKY!

Když už mluvíme o Arii, zní to, jako by byla její mamka zpět, protože  ,,Aria se soustředí na družičkovské povinnosti, když se Ella vrací do města, aby naplánovala svoji svatbu."

MLUV, SYDNEY

Zní to, jako by Sydney začala hrát důležitou roli. V sneek-peeku, Emily se neúspěšně snaží dozvědět více o tom, co jí řekla Hanna, a také víme, že si tento týden sežene i přítele. Zajímalo by nás, kdo to bude. Možná že Lucas? Nebo Noel Kahn? Chybí nám Noel.

NEBEZPEČÍ PRO EMILY A SPENCER

Promo ukazuje Em a Spencer v děsivé situaci, a oficiální synopsis potvrzuje  ,,Emily a Spencer následují nebezpečnou stopu a snaží se vyřešit záhadu mrtvé dívky v Alisonině hrobě."
Blendwqf

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře