[Promo, etc] Pretty Little Liars 5x07

24. červenec 2014 | 01.42 |

Blendsacjb
Takže už pčichází nový díl PLL a já vám něco o něm napíšu.
Teda ne já. Ale blog ultimate-pll.pise.cz Protože se mi jejich články a soupisy a všechno co pro tento blog dělají, líbí. Mě by to přetalo bavit. Má tam úplně všcho vypsané, od proma k samotným dílům. Běžte se podívat:)
Teď už ale přejdeme ke článku a tady, co můžete v příštím díle 5x07 čekat.

ARIA SE SETKÁVÁ S NOVÝM PACIENTEM

Oficiální synopsis říká: "Aria začíná jako dobrovolník v Radley a ihned po nástupu začíná zjišťovat informace, které by dívkám mohly být užitečné. Také se setkává s novými pacienty. V krátké době narazí na agresivní pacientku, který může být klíč, který Lhářky potřebují."

KDO JE ZÁHADNÝ PACIENT?

Jsme si jistí, že je to nová postava "Velká Rhonda". Do kontaktu s ní nepřijde jen Aria, ale i samotný Eddie.

SPENCER ŠPIONKA

Mezitím také Spencer vyhledává odpovědi. Spencer požádá o pomoc Ezru a vypůjčí si několik jeho špionážních věciček. Bude je potřebovat v přední části své zahrady.

VEČEŘE SE VYVINE VELMI ZAJÍMAVĚ

Emilyina matka se vrací zpět do Rosewoodu. Pozve Alison na večeři. Em se bojí, že celá večeře bude divná, a proto se snaží vyhledat pomoc u svých přátel.

ALISON VS. CALEB

Budou to opravdu kamarádky, které Ali pomohou? Podle oficiálního synopsis Hanna spatří nespory mezi Ali a Calebem. Později má také Hanna a Ali rozepře u večeře. Tento trojúhelník bude ještě zajímavý.

EMILY VYSLÝCHÁ MONU

Emily vyslýchá Monu ohledně mrtvé krysy v Paigině skřínce. Jako vždy, Mona hraje nevinnou. Budeme Moně věřit?

Další jsou tu proma a webclips, které jsem taky, jako předtím, našla na ultimate-pll.pise.cz. Opravdu se hodí se tam podívat a ano, dělám tady reklamu, je to velice dobrý blog:)Zdroj: http://ultimate-pll.pise.cz/810-pll-5x07-co-muzeme-ocekavat.htm


 


 

Dále synopsis:)

Aria začíná pracovat jako dobrovolnice v Radley a rychle se dostane k hledání nějakých odpovědí, které může najít o pacientovi, o kterého se Lhářky zajímají.

Ale rychle narazí na zádrhel, když narazí na agresivní pacientku, která je možná klíčem k tomu, co Lhářky hledají. Také hledající odpovědi, Spencer si bere poznámku z Ezrovy knihy a půjčí si nějaké z jeho špionážních zařízení, aby mohla dávat větší pozor na domácí frontě.

Mezitím, Hanna je chycená v rozporu, kdy se Ali a Caleb hádají a Emily hledá pomoc u svých kamarádek, když její máme zve Ali na večeři.

Tím vše. Zítra (Teda už dneska) nevý díl zde on-line, těšíte se?:)

Zdroj: http://ultimate-pll.pise.cz/pll-synopsis/072014/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře