Povídání: Babičky, Praha, zbytek prázdnin...

15. červenec 2014 | 18.03 |
› 

UntitledKGBJ

Ahoj, ahoj:)
Tehle článek píšu potřetí, protože jsem vážně blbá a vždycky kliknu kam nemám. Takže mi promiňte, že jsem trošku víc naštvaná.
Dneska jsem si s vámi chtěla popovídat o pár věcech. Snad vám to nevadí a snad budete ochotní to číst. 

Untitled,n
So, byla jsem u babiček. Byli jsme na dvou hradech, na rozhledně a taky nakupovat a to 2x. Hrady jsme si obešli dokola, rozhledna byla 28m vysoká, šli jsme k ní cca 2Km. To prostě fajn. Nakupovat jsme byli za peníze, co jsme dostali od babiček. Nikde jsem si nic nekoupila, (kromně Rossmannu, budete mít v nákupech) což mě mrzí, ale aspoň mám peníze na horší časy. I můj bratr si koupil víc věcí než já! A já ani tu pitomou ponožku. No nic. Byli jsme v Gatu a já, debil, jsem si nic z těch dobrejch věcí nekoupila. Ale jo, hezkejch věcí tam bylo hodně. Jenže já na všechno, že je to moc drahý. Tady je vidět, že jsem dlouho nenakupovala a neuvědomila jsem si, že to jsou normální ceny. 

Untitledjjj

Dneska (15.7.) jsem byla zase v Praze. Šli jsme na Pražský Hrad. Cca 10Km se zvládlo v pohodě, ale bolí mě nožičky. A kdyby vás to náhodou zajímalo, i hlava. Anyway, byli jsme v Palladiu v Tally Weijlu a koupila jsem si sukni. Hrozně se mi líbí, uvidíte ji v nákupech. Jsem ráda, že jsem si konečně koupila něco na sebe. A byli jsme v obchodě s komiksy. Nevím jak se to jmenuje. A kamarádka koupila mému bratrovi knížku Barneyho. Borcův kodex. Ale nepochopila jsem, proč se ta knížka nejmenuje Parťákův kodex, jako v seriálu. Za celý den jsem snědla kousek koláče a pohár. Byli jsme tam od 7:30-14:00. Ale hlad nemám. 

Untitledlnkjn


Zbytek prázdnin ještě nemám moc naplánovaný. Ve čtvrtek jedu ke kamarádce, o které jsem se už zmínila, že je to u ní skvělý. Budu tam do neděle. Nějaké články naplánuju, ale nebude jich asi moc. Taky jsem chtěla ohlásit, že filmy budou jenom když si o nějaký napíšete. Hvězdy nám nepřály a Maleficent jsou v zařazený v soupisu, ale ještě nejsou k mání na shlédnutí on-line:) Zpět k tématu. Za prázdniny mám naplánováno: Německo, kámošku, tábor, možná hory, týden s mamkou. Jen u kámošky vím přesně, kdy to je, ale ostatní nevím. Na tábor jedem začátkem srpna. 

Dneska se mám fajn, co vy?:) 
Pá!:)
Untitledwd

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Povídání: Babičky, Praha, zbytek prázdnin... coolna®pise.cz 20. 07. 2014 - 19:35
RE(2x): Povídání: Babičky, Praha, zbytek prázdnin... chytrolinka 22. 07. 2014 - 20:36