Den šestý: Moje cestování

9. červenec 2014 | 12.33 |

Blendsestejden

Nebyla jsem na moc místech. Navíc jsem nebyla 2 roky u moře a to mě ničí.
Dobře, tak aspoň něco vám napíšu.

1) Itálie. Vůbec si nepamatuju kde to bylo. Byla jsem malá, ale bylo to tam skvělý. Ještě dnes si pamatuju, jak jsme scháněli hotel, jak tam měl můj bratr kamarády, jak jsme se vozili na vlnách, jak jsem pořád jedla citrónovou zmrzlinu. A taky na ten krásný západ slunce, když jsme tam byli poslední večer. Stáli jsme na kamenech a prostě si to užívali. Bylo mi tak 5, ale stejně si to pamatuju. Bylo to totiž tak skvělý:3 

2) Polsko. Už tam nikdy nechci. Fuj. Špína, odpadky, neslušní lidi. Ještě to molo, ze kterého jsme jezdili na vodních lyžích. Malá Annie tam stála na dvou prknech které byli jedno prkno od sebe. Obě prkna na kterých jsem stála se prolomila a já spadla na to přostřední, zbývající. Asi měsíc jsem krvácela. Nejhorší dovolená vůbec. Na záchod jsme chodili do těch plastovejch budek - celý týden!

3) Chorvatsko.Tak jsme byli 2x. To je vždycky tak krásná dovolená:) Tady si pamatuju kde jsme byli. Byl to ostrov Murter, camp Plitka Vala, najděte si to;) My totiž vždycky campujem v tátově dodávce. A zdá se mi to lepší než hotel. Takové to dobrodružství. Moře tam bylo úžasný, někde mělký, někde hluboký. Jezdili jsme s kamarádama na lodi. Ta voda je úplně úžasná. Mám tam oblíbený kousek, kde jdeš do vody asi dva kroky, pak uděláš dvě tempa a pod tebou jsou dva nebo víc metrů vody. Úžasné!:) Taky jsme jednou na lodi jeli někam, pryč. Vystoupili jsme, udělali si svačinku. Kousek dál byli zřícené baráky, ve kterých jsme našli asi 30 cm velké mušle:3 Jo, jo. Chorvatsko. Dobře se tam jezdí i na kole:)

Pa, pa!:)

60SecondNailPolish_PRODUCT-02

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře