Den čtvrtý: Proč jsem začala s blogem.

7. červenec 2014 | 12.34 |

Untitledjjj
Hi everyone, again!
Dneska je téma 14 day challenge proč jsem začala s blogem. Nebude to tak těžké:)
Kámoška mi jednou řekla, že jsou i lepší blogy než blog.cz. Ukázala mi píše. To jsem začala s mojí první chytrolínkou. Samozřejmě, chtěla jsem bavit lidi víc a víc a tak jsem si zakládala hodně blogů. Pak mi na první chytrolínku začala psát kámoška jako ''tajný ctitel''. Já tomu samozřejmě uvěřila, byla jsem malá. A tak mi pořád psala komentáře typu: Miluju tě, od té doby co jsem tě potkal. Já jsem (jak předpokládáte) nepoznala, že to byla ona. A začala jsem si s ním/ní psát. Když jsem zjistila, že to byla moje kámoška, kdo psal všechny ty komentáře, blog jsem vymazala. Proč? Kvůli těm komentářům. Předtím jsem nevěděla, jak se mažou a nechtěla jsem je tam mít do konce života a tak jsem to jednoduše odstranila i s blogem. Teď když se koukám zpátky je mi to celkem líto, protože (jak my hlava pamatuje) byl můj blog celkem úspěšný. 

Od té doby, co jsem vymazala chytrolínku 1 jsem nepsala ani na žádný jiný blog. Bála jsem se, že by se to mohlo opakovat. 
Pak jsem ale jednou v autě změnila názor. Pamatuju se celkem dobře. Jeli jsme s tátou v autě a já přemýšlela nad jménem. Do teď si pamatuju, že to nejdřív měla být veverka.pise.cz V tu dobu jsme jeli kolem hřbitova. Když jsme byli doma, uvědomila jsem si, že když už chytrolínku nemám a nikdo jiný jí nenahradil, mohla bych založit další.
Nebylo to tak lehké znovu začít a ještě k tomu jsem byla pořád mladá (+,- 10). Teď si představte, kolik mi bylo u té první chytrolínky. 
Blog jsem ''udržovala'' tři roky s přestávkami s tím, že jsem někdy něco přidala. Teď to tu už od ledna zaplňuji. Myslím, že se mi to celkem daří, co vy na to?:) 
Untitleddxdx


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře