Jak to bude s blogem?

29. červen 2014 | 12.18 |
› 

Untitledjkc

 Ahoj, chtěla bych s vámi ''pohovořit'' o tom, jak to tu bude o prázdninách chodit. 

27 days challenge se asi pozastaví. Nevím proč, ale nebaví mě to, vůbec. Taky nevylučuji, že s tím přestanu. Třeba bych během prázdnin udělala další challenge, ale to jen s pár otázkami a s tím, co se mi bude líbit. 27 dní to bylo jenom proto, aby byli články ale tohle prostě něšlo. Myslím že ani vás to nebavilo a já si zbytečně psala jen pro sebe. Jestli tedy budu pokračovat s tímto challengem, tak to bude až za dlouho. Články už hotové tu nechám.

Také bych chtěla říci, že články nebudou vycházek každý den, někdy ani ne ob-den. Budu je psát málokdy a ''random'' (asi jako jsem to dělala doposud), ale teď mezi článku budou větší mezery. Také ani nemám nápady, co psát. Samozřejmě, když se budu nudit, články budou. Taky se jezdí na návštěvy, na dovolenou na tábory a já nevím kam ještě, takže v tuto dobu, kdy někde budu, pochopitelně články nebudou. 

O prázdninách mám svátek a narozky, takže bude článek: Co jsem dostala k narozeninám/svátku. Na to se strašně těším, protože jsem takovýhle článek ještě nedělala. Svátek mám 26.7. Tak se někdy v tu dobu můžete těšit. Narozky zase 30.8, takže až někdy v září.

Články o prázdninách budou taky možná více ''obsáhlé'' články. S fotkami a s více textu - budu si chtít vylít srdíčko a říct vám vše, co se mi tam přihodilo. Musím vám ale říct, že k moři nepojedu, takže ty nejhezčí fotky moře, sluníčka atd., tu nebudou. 

Kdyby vás napadlo o čem bych mohla psát, napište mi to prosím. Nápady mi docházejí:) 
Myslím, že přijmu vše, protože všechno se hodí. 


Untitleddxdx
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jak to bude s blogem? jane®pise.cz 30. 06. 2014 - 18:40
RE(2x): Jak to bude s blogem? chytrolinka 01. 07. 2014 - 10:39