Všemožný nudný informace.. (Ale důležité!:D)

10. červen 2014 | 06.38 |
› 

Untitledeverryieqw
Ahoj! 

Předělávání blogu:
Hrozně mě baví předělávat blog: Dávat nové popisky nový vzhled atd...
Takže teď to budu dělat častěji.. Dejme tomu tak 1x za měsíc. (Předtím to bylo tak 4x za rok). 
Líbí se mi ta myšlenka, že budu mít každý měsíc jinou barvu blogu.. Takže to dodá takovou tu 'barevnou' atmosféru!:) 

Kamarádi:
Díky tomu, že pořád sedím u počítače a dělám popisky a články, nemám moc času jít třeba s kamarády ven. Proto jsem se rozhodla vydávat článek jednou za dva dny a většinou si je předepisovat. Asi už jste si toho všimli (pokud tu nejsi poprvné ani po několikáte, co se dá spočítat na prstech). Dneska je 6.6., co to píšu, takže takovej ohled zpátky - to je zvláštní. Zpátky k tématu -> nechci každý den sedět doma a čumět do počítače. V tom případě to budu dělat alespoň jednou za 2 dny a kámoši si nebou stěžovat, že na ně kašlu 3:). 

Aktivita:
Děkuji za vaši obnovenou aktivitu. Nepamatuju se, kolik lidí za den sem přišlo tak před 2. roky, ale teď to naproti minule celkem stouplo. Nedávno jsem pokořila hranici 8.000 a můj další cíl už se také blíží:) (Ehm.. píšu to 6.6 <- jak to můžu vědět?) No, prostě a jednoduše si cením, že sem alespoň někdo chodí a že to tu nestojí. Aspoň trochu teda.

Popisky, podpis a ikonky:
Tyhle věci si dělám sama. (Mojí ikonku mi udělala jane.pise.cz, což už víte). Nikde to nekopíruju a jsem strašně šťastná, když se mi popisek povede a nevypadá to jak ''s prominutím'' sračka. Takže, jestli se ti něco líbí, tak si PUJČ. Ale napiš mi to! Nevylučuju, že vám taky vyrobím:), ale zakládat si kvůli tomu novou rubriku mi přijde zbytečný, protože si tam stejně nikdo nic ''neobjedná''. -Jestli o to máš zájem, napiš si. Píšu to až sem, protože ten kdo to bude chtít (pořád mluvíme o popiskách, podpisách a ikonkách), si bude muset přečít skoro celý článek. Jen mi dolů napiš e-mail.. 

On-line chat:
Nyní je k dizpozici k on-line chat. Je hned pod vzkazy v levé části blogu:) doufám, že se tam někdy sejdeme:)

P.S. V popisku je prase, protože je to nudný jak prase:)sacdjsvk
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře