Začínám:)

17. květen 2014 | 15.37 |

 Začínám se zdravějším životním stylem. 
Pomáhá to ''celkem''. Nejsem nějaký odborník, jak zhubnout.. takže něco může být i chyba:) 

Každý den běhám... Se psem, ten sice v rychlosti mého běhu jenom trochu zvětší rychlost chůze a tak mi přěkáží v cestě. Neuběhnu toho moc, protože nemám zatím takovou fyzičku- ale proto to dělám, ne? Mím cílem v běhu je zapotit se, co nejvíc to jde.. Běhám na kamanité cestě- to není moc příjemné, ale svůj účel to udělá a když běžím, snažím se myslet na něco jiného, takže potom necítím bolest nohou:)) 

Nikdy žádná sušenka... Dobře, někdy vyjímku udělám.. Ale ta sušenka stejně za nic nestojí:P buď je malá jak... (nevím co) Nebo je tak husná, že mě drží pouze přítomnost kamarádek před pozvracením. Prostě zdravé sušenky nestojí za nic (některé). Ve škole mi všichni schválně podstrkují pod nos nějakou sušenku nebo něco sladkého, protože vědí, že mě to k nim stejně táhne:) jenže já se nedám! Bojuju s tím pocitem, že mám chuť na sušenku <- to bylo trapný.

Cvičení... popravdě, na cvičení kašlu:D někdy mě to přepadne a to kardio si zacvičím. Je to tak 3x týdně <- jako vážně?. Zato každý den (nebo alespoň ob den) dělám dřepy. Pondělí- 100 dřepů, úterý- 200.. dělám jich tolik na kolik se cítím. Potom mě další den strašně bolej nohy (začátečník). A taky- o tom už jsem se zmiňovala - běhám. Taky chodím na tanec (balet, lidovky, společenský tanec a všechny tance které znáte), takže tam se zapotíme a trochu to pomáhá. Teď ne - cvičíme na vystoupení, takže tři minuty civčí jedna a pak druhá <- a k čemu ti to pak je? Dobrá otázka, baví mě to, a něco pro tom schodím. 

Zdravá strava... Bez sušenek, s ovocem a zeleninou! Máš hlad- zelenina! Máš chuť- ovoce! Nic takového nemáš? Celozrné pečivo. Včera jsem měli zdravou a chutnou večeři- Banánový milkshake a talíř obložený ovocem (víno, jablka, banán). I bratr, který do sebe nenarve nic, co je zdravé, si dal. Když máme salát alespoň zbyde víc pro mě, ne?:) <- a vsadím se, že je to tlusný prase, co? Ne, není. Právě naopak.. Je jako párátko a to žere jak prase. Svaly tam nejsou a tuky taky ne. Je to kost, kůže a trochu krve. Někdo by mu to musel do tý držky narvat, aby byl trochu tlusčí. 

Já nejsem tak tlustá <- upřímnost nade vše. Jenom mě doslova serou moje nohy a právě tam se toho chci zbavit. Jinak všechno ostatní ujde. A popravdě, tehle životní styl zabírá:) Držím  to od velikonočního podnělí (teda od úterý.. v podnělí jsme měli moc sladkostí) a celkem se mi to daří. 
Jestli chcete taky něco takového udělat, a neládovat do sebe pořád všechno nezdravé, musíte se ovládat:) <- to je nám jasné.
paradise
<- tohle. Znamená jakoby jste to řekli vy.. Chápete, ne? Blablabla <- nic chytřejšího sis vymyslet nemohla? a tak. 
Taky se omlouvám, že dlouho nebyl žádný článek:) 

Ask: ask.fm/chytrolinka209
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Začínám:) sigrun®pise.cz 18. 05. 2014 - 09:40
RE: Začínám:) chytrolinka 18. 05. 2014 - 11:18
RE: Začínám:) katya 18. 05. 2014 - 14:04
RE(2x): Začínám:) chytrolinka 21. 05. 2014 - 12:32
RE(3x): Začínám:) jane®pise.cz 04. 06. 2014 - 20:13