Sebepoškozování.

26. duben 2014 | 14.59 |

Untitleddd

Já vím, tohle strašně opomíjený téma, tak co bych k vám něco řekla já?

Netuším, se to děje. Všichni kolem mě; o kterých jsem si vždycky myslela, že mají úplně pohodový život; říkají, že trpí depresemi, že neví co mají dělat, kam dál. Pak se na to vyserou vezmou žiletku a už to jede. Dobře, dejme tomu, že vám to nějakým způsobem pomáhá, ale jako co?! Co se může 13ti letý holce dít tak hroznýho, že si vezme nůž a už to řeže. Když koukám na ask- všude fotky rukou jak jsou pořezaný sem tam až už se tam žádný řez nevejde. Pak přejdou k nohám a tak to pokračuje dokola.. To, to to jde? Jé, já si zapomněla úkol z matiky doma! Radši se říznu, aby se mi ulevilo.. Já vím, já do toho taky asi nemám co kecat, ale fuj! 'Kámošky' ve třídě si řekli, že tak  z legrace říznou. Ale čím?! Ve třídě, učitelka na ně kouká.. Zeptali se druhý holky, která měla ořezávátko a to ostrý vyšroubovali. Začali si tímjezdit po rukách a pak se jim strašně líbilo jak jim ta krev sjíždí. Já nevim co vy, ale já nenávidím krev. Když mi teče, že si něco udělám tak se na ni ani nemůžu podívat nebo se pozvracím. A oni to dělají pro zábavu! 
Jedna kámoška mi před pár měsíci řekla, že by se chtěla taky řezat, ale až bude dospělá nebo tak. A hádejte co? Ve čtvrek došla do školy a všem do úsměvem ukazovala. Zeptala jsem sí, co by asi řekla její mamka, kdyby to viděla a ona po mě vrhla takovej pohled: ''A sakra, to mě nenapadlo!'' a pak se tvářila strašně ublíženě. Jo, její mamka byla v nemocnici, rozešla se s klukem se kterým nechodila ani měsíc a vůbec si ho nevšímala. Ale bože, vždyť na světě jsou i krásný věci! Vždyť ona bude teta! Z toho by se měla těšit! Né, že za ní přijde její (já nevím jak se to jmenuje:DD nemůžu vzpomenout:D) sestry dcera a řekne: ''Teto, co to máš na rukách?'' A ona nebude vědět co opovědět, protože se za to bude strašně stydět. Bude muset zbytek života nosit náramky až po rameno, aby to nebylo vidět. 
Mrzí mě, že má někdo potřebu se řezat, ale jak vám kruci může pomoct od bolesti bolest druhá? 
-Já osobně jsem se nikdy neřezala, přijde mi to odporný. Nikdy se řezat nebudu a to radši umřu, než abych si musela způsobit bolest. (Dobře, kdybych byla v SAWu, tak bych si tu bolest způsobila). 
-Chytrolínka.
Untitleddxdx

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře